תנאי שימוש, הסכם פרסום אירוע ומדיניות פרטיות

תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש והסכם משתמש זה מסדירים את השימוש באתר www.eventi.co.il (להלן: "האתר") והשירותים הניתנים בו (להלן: "השירותים") ומהווים הסכם משתמש בין המשתמש באתר (להלן: "אתה" או "המשתמש") לבין חברת - קבוצת איבנטי בע"מ - ח.פ 514478536 - המפעילה את האתר (להלן: "בעלת האתר" ו/או "האתר") בקשר לשימוש באתר. הסכם זה מנוסח בלשון זכר לשם הנוחות בלבד וחל על נשים וגברים כאחד. בשימוש באתר הינך מסכים לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.

השירותים הניתנים באתר

האתר הינו פלטפורמה לפרסום אירועים, הרשמה ומכירת כרטיסים אליהם. האתר מאפשר ארבע פעולות עיקריות:
 1. פרסום אירוע - המתמשים באתר יכולים לפרסם אירועים באתר. פרסום האירוע נעשה תחת תנאי הסכם פרסום האירוע המופיע באתר.
 2. רכישת כרטיסים לאירועים - משתמשים באתר יכולים לרכוש באתר כרטיסים לאירועים המפורסמים בו, בהתאם לתנאי השימוש באתר ולתנאי הרכישה המפורסמים בדף האירוע בו הם מעוניינים.
 3. הרשמה לאירועים - משתמשים באתר יכולים להרשם באתר לאירועים המפורסמים בו (במקרה של ארועים חינמיים).
 4. רכישת מוצרים ושירותים נלווים - משתמשים באתר יכולים לרכוש באתר מוצרים ושירותים נלווים לאירועים המפורסמים בו, במידה ומוצעים כאלו.

הרשמה לאתר

בעת ההרשמה לאתר הינך נדרש להקליד כתובת דואר אלקטרוני ולבחור סיסמא לאתר. משתמשים רשומים רשאים להנות משירותי פרסום אירועים באתר. בעת רכישת כרטיסים או הרשמה לאירוע הינך נדרש להקליד כתובת דואר אלקטרוני. כתובת הדואר האלקטרוני שמשמשת כשם המשתמש שלך תהיה אמצעי התקשורת העיקרי בינך לבין בעלת האתר בכל נושא, לרבות משלוח אישור רישום ורכישה, כרטיסים אותם רכשת, תזכורות ומידע על שינויים בהקשר לאירוע אליו נרשמת ועוד. אי לכך עליך לוודא שכתובת הדואר האלקטרוני היא שלך, ושיש לך הרשאה וגישה לחשבון. כמו כן הינך מסכים לקבל דיוור בהקשר לארוע אליו נרשמת או שאליו קנית כרטיס.

קניין רוחני ומתן רשיון למשתמש

האתר (לרבות עיצובו, קוד האתר, תכני האתר פרט לדפי האירועים, והמערכת לבניית דפי האירוע המשרתת את משתמשיו) והשירותים מוגנים על פי דיני זכויות יוצרים והינם קניינה הבלעדי של בעלת האתר. בעלת האתר מעניקה לך בזאת רשיון אישי ולא בלעדי להשתמש באתר ובשירותים לצרכים אישיים, בכפוף לתנאי השימוש. כמו כן, שם האתר "איבנטי"ושם המתחם בו הוא מופעל www.eventi.co.il הינם קניינה הבלעדי של בעלת האתר.

תכני דפי האירועים

התכנים המופיעים בדפי האירועים הינם באחריותם הבלעדית של מפרסמי ומפעילי האירועים (להלן: "מפעיל האירוע"). האתר אינו אחראי באופן כלשהו לתכנים אלו, לאמינותם, דיוקם או חוקיותם. כמו כן, האתר אינו אחראי לאופן קיום האירוע בפועל ולהתאמתו למתואר בדף האירוע. על פי הסכם פרסום האירוע, נדרש מפעיל האירוע להצהיר כי תכנים אלו הינם בבעלותו או שהינו רשאי לפרסמם, כי הינם אמינים, וכי אינם פוגעים בזכויות כלשהן של צדדים שלישיים וכי הינם מפורסמים על פי כל דין (לרבות דיני זכויות יוצרים, לשון הרע, ועוד). במידה והינך סבור כי דף אירוע מסויים פוגע בך במידה מסויימת, כולל תכנים בלתי חוקיים או מפר את תנאי השימוש או את הסכם פרסום האירוע, ניתן להגיש תלונה לאתר בעניין זה על ידי שליחת דואר אלקטרוני ל–legal@eventi.co.il . עליך לפרט את תלונתך בקשר לאירוע. כל תלונה תיבדק בקפידה ובמידה ותימצא מוצדקת, רשאי האתר להוריד את דף האירוע מהאתר באופן זמני או לצמיתות, על פי שיקול דעתו הבלעדי.

הרשמה ורכישת כרטיסים לאירוע

האירועים המופיעים באתר מפורסמים על ידי משתמשים באתר. בעלת האתר אינה קשורה באופן כלשהו לאירועים אלו, איננה אחראית לתוכן דפי האירועים, לארגון האירועים, לחוקיותם ו/או לתכניהם. כאשר הינך רוכש כרטיס לאירוע, מחיר הכרטיס ותנאי הביטול המופיעים בדף האירוע יחולו על הרכישה. בעת הזמנת הכרטיס, נדרש המשתמש לספק את שמו, כתובתו, כתובת הדואר האלקטרוני שאליה יישלח הכרטיס, הצהרות כלשהן בקשר להזמנת הכרטיס ופרטי תשלום כמפורט להלן. בסיום תהליך ההרשמה והרכישה, יכול המשתמש להדפיס את הכרטיס או לשמור עותק ממנו. לאחר מכן, יישלח עותק בפורמט PDF של הכרטיס בדואר אלקטרוני למשתמש. הכרטיס כולל את כל פרטי האירוע (לרבות מספר כרטיס ייחודי שמנפיק האתר) ומהווה כרטיס כניסה לאירוע. הפרטים שהינך מוסר במהלך הזמנת כרטיס מועברים אף למפעיל האירוע, והשימוש בהם כפוף למדיניות הפרטיות של האתר. במידה והינך מנסה להזמין כרטיס לאירוע שמלאי הכרטיסים לו (בין אם כרטיסים מסוג מסויים או כל הכרטיסים לאותו אירוע) אזל, במסך הזמנת הכרטיסים תופיע הודעה כי לא ניתן להזמין כרטיס מסוג זה לאירוע ומערכת האתר תאפשר לך להכנס לרשימת ההמתנה לאותו אירוע. במידה ויתפנה מקום באירוע (בין אם כתוצאה מביטולים של מזמינים ובין אם כתוצאה מהגדלת מספר המשתתפים באירוע), יקבלו המופיעים ברשימת ההמתנה הודעה על כך, ותינתן להם ההזדמנות להרשם או לרכוש כרטיס לאירוע. ייתכן ואירוע מסויים הינו אירוע המוגבל בהשתתפות לקהל מסויים על פי שיקול דעתו של מפעיל האירוע. במידה ומפעיל האירוע מסרב לאפשר לך להשתתף באירוע מסיבה זו או אחרת, תבוטל השתתפותך באירוע ותקבל את כספך בחזרה במלואו. בעת הרשמה או רכישת כרטיס לאירוע, ייתכן שיוצגו בפניך אף מוצרים ושירותים שונים המוצעים לרכישה בקשר לאותו אירוע. במידה ותציין במהלך תהליך ההרשמה או הרכישה כי הינך מעוניין לרכוש גם מוצרים או שירותים אלו בהתאם לתנאי הרכישה בדף האירוע, קבלת המוצרים או השירותים תיעשה באירוע עצמו. רכישת מוצרים ושירותים אלו תיעשה תחת תנאי ההרשמה או רכישת הכרטיס לאירוע, כמפורט בדף האירוע ובתנאי השימוש. מפעיל האירוע נושא באחריות בלעדית לטיב השירות והמוצר ולמתן שירות ואחריות בקשר אליו ולבעלת האתר לא תהיה אחריות כלשהי בקשר לכך. לאחר שנרשמת או רכשת כרטיס לאירוע, תישלח אליך (לדואר האלקטרוני שנתת) תזכורת לגבי האירוע מספר ימים לפני קיומו. במידה ומועד האירוע משתנה או שהאירוע מבוטל, תקבל הודעה על כך בדואר אלקטרוני ממערכת האתר בהקדם האפשרי לאחר שמפעיל האירוע יודיע על כך למערכת האתר (כפי שהוא מחוייב לעשות בהתאם להסכם פרסום האירוע).

תנאי תשלום

השימוש באתר הינו בחינם. הכניסה לאירועים מסויימים הינה בחינם והזמנת כרטיסים אליהם אינה כרוכה בתשלום. אולם, אירועים אחרים באתר הינם בתשלום. בעת רכישת כרטיס לאירוע שהינו בתשלום, נדרש המשתמש לשלם בכרטיס אשראי את מחיר הכרטיס המופיע בדף האירוע. התשלום נעשה באמצעות מערכת סליקה מאובטחת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע. לצורך סליקת כרטיס האשראי, נעזר האתר בצדדים שלישיים, לרבות חברת קארדקום, שסליקת הכרטיסים דרכה נעשים בכפוף לתנאי השימוש המופיעים באתר www.cardcom.co.il. למען הסר ספק, האתר אינו שומר פרטי כרטיס אשראי של רוכשי הכרטיסים ואין באפשרותו לשחזר פרטים אלו. עם זאת, לכל הזמנה יינתן מספר אסמכתא. מספר זה ישמש את רוכש הכרטיס, האתר, מפעיל האירוע וחברת האשראי במידה ויידרש בירור כלשהו בקשר לתשלום על ידי רוכש הכרטיס (בקשר לגובה התשלום שנגבה, בקשה להחזר כספי, וכו'). תנאי התשלום של הזמנות כרטיסים יהיו בהתאם לפרטים המופיעים בדף האירוע הרלוונטי. המחיר המופיע הינו המחיר המלא שנדרש לשלם המשתתף, לרבות מע"מ ועמלת האתר בקשר להזמנת הכרטיס.

תנאי ביטול

תנאי הביטול של הזמנת כרטיס יהיו בהתאם לפרטים המופיעים בדף האירוע הרלוונטי. וזאת, בכפוף להוראות כל דין (לרבות דיני הגנת הצרכן) בקשר לזכות הצרכן לבטל עסקה (הקובעים כיום ביטול תוך 14 יום ממועד ההזמנה, אך לא יאוחר משבעה ימי עסקים לפני מועד האירוע). במידה ורוכש כרטיס מעוניין לבטל הזמנה של כרטיס לפני קיום האירוע, עליו לפנות למפעיל האירוע בעניין זה. הפנייה למפעיל האירוע תהיה באזור המיועד לכך בדף האירוע. פנייה זו תועבר לדואר האלקטרוני של מפעיל האירוע באמצעות מערכת האתר. במידה והביטול נעשה בהתאם לתנאי הביטול של האירוע, מארגן האירוע יחזיר לרוכש את כספו. במידה ומפעילת האתר תבחר לאפשר למארגן האירוע לבצע החזר כספי באמצעותה היא תבצע זאת בתוך 30 יום מיום שתקבל אישור לכך ממפעיל האירוע ובהתאם לדמי הביטול המפורטים בהמשך. במידה ובקשת הביטול אינה עומדת בתנאי הביטול של האירוע, על הרוכש לפתור כל סכסוך בקשר לכך עם מפעיל האירוע, ולאתר לא תהיה כל אחריות בקשר לכך. עם זאת, בהתאם להסכם פרסום האירוע בין האתר למפעיל האירוע, במידה ובעלת האתר משתכנעת כי קיימת הצדקה חוקית לאפשר ביטול הזמנה של כרטיס על אף סירוב מפעיל האירוע לעשות זאת, רשאית בעלת האתר להחזיר לרוכש הכרטיס את כספו בניגוד לדעתו של מפעיל האירוע. במידה ורוכש כרטיס מעוניין לקבל החזר כספי בגין רכישת הכרטיס לאחר מועד האירוע מסיבה כלשהי (לרבות אי התייצבות באירוע, טענות בדבר אי קיום האירוע או אי התאמת האירוע למובטח בדף האירוע באתר), עליו לפנות למפעיל האירוע בעניין זה (באמצעות המקום המיועד לכך בדף האירוע שעדיין יהיה באתר) מוקדם ככל האפשר לאחר מועד האירוע ולנמק בפירוט את סיבת הדרישה להחזר כספי. במידה ובעלת האתר תקבל פניות שכאלו להחזר כספי (בין אם על ידי מפעיל האירוע, ובין אם על ידי משתמש שפנה למפעיל האירוע בקשר להחזר ומפעיל האירוע סירב להחזיר את כספו) עד 96 שעות לאחר האירוע, הן יטופלו באותו אופן כמו פניות לביטול לפני האירוע, כמפורט לעיל. לאחר מכן, בעלת האתר לא תחזיר כספים כלשהם לרוכשים, והאחריות לביצוע ההחזר הכספי בפועל תחול באופן בלעדי על מפעיל האירוע. בכל מקרה, אם בעלת האתר השתכנעה מסיבה כלשהי כי האירוע לא התקיים, או כי קיימת אי התאמה ברורה ומשמעותית בין הפרסום בדף האירוע לבין האופן בו קויים האירוע בפועל, תחזיר בעלת האתר את סכום הרכישה לרוכש במידה ותקבל פניות בעניין זה עד 96 שעות ממועד האירוע. בכל מקרה של החזר כספי לרוכש כרטיס לאירוע על ידי בעלת האתר, ינוכו דמי עמלה (להלן: "עמלת האתר") בסך המפורט בדף העמלות באתר לכל כרטיס שנרכש, ודמי ביטול עסקה של חברת האשראי (ככל שיש כאלו). במקרה של החזר כספי באשמתו של מפעיל האירוע (למשל – בשל ביטול האירוע או שינוי מועדו), רשאי רוכש הכרטיס לפנות למפעיל האירוע ולדרוש ממנו החזר בגין העמלות שנגבו ממנו על ידי האתר, ומפעיל האירוע מחוייב על פי הסכם פרסום האירוע להיענות לפניות אלו ולהשיב לרוכשים את סכום העמלות.

אופן השימוש באתר

הינך מתחייב להשתמש באתר ובשירותים בהתאם לדין. אינך רשאי להשתמש באמצעים אוטומטיים (כגון "רובוטים" ו"עכבישים" למיניהם) על מנת להעתיק את תכני האתר ו/או דפי האירועים המופיעים בו, למעט אם פעולה זו נעשית אך ורק על מנת להציג אינפורמציה בתוצאות של מנוע חיפוש כללי (כדוגמת "גוגל"). כאשר הינך נרשם לאתר, הינך מקליד כתובת דואר אלקטרוני ובוחר סיסמא. פרטים אלו מיועדים לשימושך הבלעדי, ובאחריותך הבלעדית לשמור עליהם בסודיות. אין באפשרות האתר לוודא את זהות האדם המשתמש בפרטים שלך. לפיכך, האתר לא יהיה חייב באחריות כלשהי כלפיך בקשר לשימוש שנעשה בשם המשתמש שלך ללא הרשאתך.

מדיניות פרטיות

הסכם זה כולל בתוכו את מדיניות הפרטיות של האתר, כפי שמופיעה באתר. הינך מתבקש לעיין במדיניות הפרטיות הנכללת כחלק מהסכם זה החל על השימוש באתר.

הגבלת אחריות בקשר לאירועים המופיעים באתר?

האתר ניתן למשתמש כמו שהוא ("as is") מבלי ליתן אחריות כלשהי בקשר לאירועים המופיעים באתר. למשתמש לא תהיינה טענות כלשהן נגד האתר בקשר לאתר, לשירותים או להתאמתם למשתמש. כמו כן, כל האחריות לאירועים המופיעים באתר, לרבות תכני דפי האירועים וקיום האירועים וחוקיות והתאמת האירוע למידע שנמסר בדף האירוע חלה אך ורק על מפעיל האירוע. במידה ולמשתמש האתר יהיו טענות כלשהן בקשר לקיום אירוע כלשהו (לרבות טענות בדבר אי קיום האירוע או אי התאמת האירוע לתכני האירוע שהובטחו למשתתפים), על המשתמש לפנות ישירות למפעיל האירוע בעניין זה. במידה ומשתמש יפנה לאתר בעניין זה, האתר יפנה אותו להסדיר את המחלוקות עם מפעיל האירוע ישירות, ויתן למשתמש את כל הפרטים הידועים לאתר על מפעיל האירוע. כמו כן, האתר עשוי לכלול הפניות לאתרי אינטרנט חיצוניים (למשל – מדפי האירוע לאתר אינטרנט של מפעיל האירוע). לאתר אין אחריות כלשהי בקשר לתכנים של אותם אתרים, והשימוש בהם הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בהתאם לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם אתרים. כמו כן, האתר עשוי לכלול פרסומות של מפרסמים צדדים שלישיים. האתר אינו אחראי לתכני הפרסומות, ולשימוש באתרי אינטרנט שפרסומות מובילות אליהם, עליהם חלים תנאי שימוש ומדיניות פרטיות של אותם אתרים.

שיפוי

אתה מסכים לשפות את בעלת האתר, בעליה ומנהליה בקשר לכל חבות משפטית, נזקים או הוצאות שייגרמו להם כתוצאה משימוש שלך באתר שנעשה בניגוד לתנאי השימוש.

שונות

אם מסיבה כלשהי חלק מתנאי השימוש יימצאו בלתי אכיפים, תוקפם של שאר הסעיפים לא ייפגע. תנאי השימוש (לרבות מדיניות הפרטיות הנללת בהם) הינם ההסכם המלא בינך לבין בעלת האתר בקשר לשימוש שלך באתר. בעלת האתר רשאית לשנות את תנאי השימוש מעת לעת ושינויים אלה יפורסמו באתר. ככל שמדובר יהיה בשינויים מהותיים, תופיע הודעה בקשר לכך באתר. פרט לכך, לא ניתן לשנות דבר בפרטי ההסכם בינך לבין בעלת האתר, למעט בהסכם בכתב בין הצדדים.

סמכות שיפוט

על הסכם זה יחולו דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית בקשר להסכם זה, אכיפתו, פרשנותו או כל סכסוך בקשר אליו תוקנה לבית המשפט המוסמך בתל אביב, ולאף ערכאה שיפוטית אחרת לא תהיה סמכות בקשר לכך.

תמיכה

במידה והינך מעוניין לפנות אלינו בקשר לתמיכה טכנית לגבי השימוש באתר או בכל נושא אחר הקשור לאתר, ניתן לפנות אלינו בדואר אלקטרוני support@eventi.co.il. אנו מקפידים על רמת שירות גבוהה ועושים כמיטב יכולתנו להשיב לפניות אלינו בתוך יום עבודה.

הסכם פרסום אירוע

הסכם פרסום אירוע זה מסדיר את התנאים לפיהם הינך רשאי לפרסם אירוע באתר www.eventi.co.il (להלן: "האתר") וחל ביחסים החוזיים בין מפרסם האירוע (להלן:"אתה" או "מפעיל האירוע") לבין קבוצת איבנטי בע"מ המפעילה את האתר (להלן: "בעלת האתר" ו/או "האתר") בקשר לשימוש באתר ושימוש בשירותים הניתנים באתר (להלן: "השירותים"). בהסכמתך להסכם זה, הינך מסכים גם לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר. הסכם זה מנוסח בלשון זכר לשם הנוחות בלבד וחל על נשים וגברים כאחד. על מנת להשתמש בשירותי האתר תחת הסכם זה, הינך נדרש להיות כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות, דהיינו מעל גיל 18 או ביצוע פעולות אך ורק בהרשאת האפוטרופוס. בהתאם, בשימוש באתר הינך מצהיר שהינך עומד בתנאי זה.

שירותי הפרסום

האתר הינו פלטפורמה לפרסום אירועים, הרשמה ומכירת כרטיסים אליהם. הסכם זה מגדיר את האופן בו הינך רשאי לפרסם אירוע באתר ודרך האתר (לרבות בפרסום האירוע באתרים חיצוניים כגון רשתות חברתיות), ואת כל החובות הנלוות לכך מצדך ומצד האתר.

פרסום דף האירוע

על מנת לפרסם אירוע באתר, הינך נדרש להרשם לאתר כמפרסם אירוע. במהלך ההרשמה תידרש להקליד את כתובת הדואר האלקטרוני שלך ולבחור סיסמא, עליהם עליך לשמור בסודיות. אין באפשרות האתר לוודא את זהות האדם המשתמש בפרטים שלך. לפיכך, האתר לא יחוב באחריות כלשהי כלפיך בקשר לשימוש שנעשה בפרטים שלך ללא הרשאתך. כתובת הדואר האלקטרוני שמשמשת כשם המשתמש לך תהיה אמצעי התקשורת העיקרי בינך לבין בעלת האתר בכל נושא, לרבות אימות זהותך למניעת הונאות, נושאי כספים, העברת רשימות ופרטי נרשמים וכרטיסים ועוד. כמו כן, פניות שייעשו אליך על ידי נרשמים ורוכשי כרטיסים באמצעות האתר בקשר לאירוע (לרבות בקשות לביטולים והחזרים כספיים) כמפורט במדיניות הפרטיות יופנו לכתובת הדואר האלקטרוני הזו. לפיכך, עליך לוודא שכתובת הדואר האלקטרוני היא שלך, ושיש לך הרשאה וגישה לחשבון. כמו כן, במהלך תהליך ההרשמה תידרש לספק פרטיים אישיים שונים עליך, לרבות שם מלא ומספר טלפון בו ניתן להשיגך. לאחר העלאת דף האירוע לאתר יתכן וייצור עימך קשר אחד מנציגי האתר על מנת לקבל פרטים על אופי האירוע המתוכנן ולהתרשם כי לא מדובר באירוע פיקטיבי שנועד להונות אנשים למטרה כספית. במידה ולא תענה לפניה טלפונית של האתר או שמהמגעים עימך יתרשם נציג האתר כי קיים חשד סביר כי האירוע אינו עומד בתנאי השימוש של האתר או בהסכם זה, רשאי האתר, על פי שיקול דעתו הבלעדי, להוריד את דף האירוע באופן מיידי מהאתר. במקרה זה, יבוטלו כל הכרטיסים שנרכשו לאירוע, ורוכשיהם יקבלו החזר מלא, מבלי שהתמורה לרכישה תועבר למפעיל האירוע. במקרה זה, מפעיל האירוע יהיה מחוייב לשלם לאתר בתוך 30 יום את העמלות לכרטיס שנרכש לאירוע בהתאם לאמור בדף העמלות באתר (להלן: "עמלות האתר"). במהלך יצירת דף לאירוע במערכת האתר (להלן: "דף האירוע"), תידרש למלא פרטים שונים בקשר לאירוע. עליך להקפיד למלא את כל הפרטים הרלוונטיים ולוודא כי דף האירוע שנוצר על ידך משקף באופן אמין את האירוע המתוכנן. מערכת בניית דף האירוע באתר הינה מערכת גמישה המאפשרת לך ליצור דף אירוע שיכול לכלול פרטים רבים שהינם ייחודיים לאירוע שלך. הינך נושא באחריות בלעדית בקשר לתכני דף האירוע והאירוע עצמו. הינך מתחייב לשמור על דף האירוע מעודכן בהתאם לפרטי האירוע. בהתאם, במידה ומועד האירוע משתנה, או שהאירוע מבוטל, הינך מתחייב לשנות את הפרטים בדף האירוע באופן מיידי, ולשלוח לאתר (באמצעות מערכת האתר) נוסח של הודעה שתישלח לכל האנשים שנרשמו לאירוע. כמובן שמועד ההעברה (כהגדרתו להלן) ישתנה בהתאם לשינוי במועד האירוע. כמו כן, במקרה שהאירוע מבוטל, רוכשי הכרטיסים יקבלו החזר כספי בניכוי עמלות האתר ואתה לא תקבל תשלומים כלשהם בקשר לאירוע. כמו כן, במקרה זה בעלת האתר תודיע לרוכשי הכרטיסים שיוכלו לקבל החזר כספי בגין עמלות האתר ממפעיל האירוע. הינך מתחייב לכבד כל פניות בעניין זה ולהחזיר לרוכשי הכרטיסים את העמלות שנגבו מהם בעניין זה. בנוסף, מערכת האתר תאפשר לך לפרסם בדף האירוע גם מכירת מוצרים ושרותים שקשורים לאירוע (להלן: "המוצרים הנלווים"). משתמשים הרוכשים את המוצרים הנלווים ישלמו עבורם במעמד התשלום בגין הכרטיס לאירוע, ויקבלו את המוצרים הנלווים ממפעיל האירוע מהלך לאירוע. הינך נושא באחריות בלעדית בקשר לטיב המוצרים והשירותים הנלווים והאחריות והשירות שתתן לרוכשיהם לאחר הרכישה. כמפורט בתנאי השימוש של האתר, כל כרטיס שנרכש יקבל מספר ייחודי. בטרם האירוע, תקבל מהאתר את רשימת מספרי הכרטיסים שנרכשו דרך האתר וכל פרטי ההזמנות (לרבות המוצרים הנלווים שהוזמנו, שמות המזמינים ופרטיהם, וכו'). אתה מתחייב לכבד כל כרטיס ו/או מוצר נלווה שנרכש באתר. כמו כן, אתה מתחייב לא להשתמש בפרטי המזמינים למטרה כלשהי פרט לשם קיום חובותיך על פי תנאי השימוש באתר והסכם זה.

פרסום האירוע באתרים חיצוניים

במהלך יצירת דף אירוע, ניתנת לך אפשרות לבקש ממערכת האתר ליצור עבורך באופן אוטומטי פרסום לאירוע באתרים חיצוניים כגון רשתות חברתיות (לרבות פייסבוק, טוויטר, ועוד; להלן: "האתרים החיצוניים"). לשם כך, תתבקש לתת לאתר את פרטי המשתמש שלך באתרים החיצוניים ולבחור את האתרים בהם תרצה ליצור דף אירוע. בהתאם, מערכת האתר תיצור עבורך פרסום לדף האירוע בהתאם לאפשרויות שנותנים האתרים החיצוניים לפרסום אירועים, תחת שם המשתמש שלך באותם אתרים. הינך מתחייב כי הינך רשאי לתת לאתר רשות לפרסם את האירוע באתרים החיצוניים שבחרת, וכי פרסום האירוע עומד בתנאי השימוש של האתרים החיצוניים שבחרת. כמו כן, מערכת האתר תשתמש בפרטי המשתמש שלך באתרים החיצוניים אך ורק לצורך פרסום האירוע כאמור לעיל. הינך מתחייב לעדכן את פרסום האירוע באתרים החיצוניים. האתר לא יישא באחריות כלשהי בקשר לפרסום האירוע באתרים החיצוניים.

הגבלת משתתפים באירוע

במידה והאירוע מוגבל לקהל משתתפים מסויים (כגון - הגבלת גיל, אירוע סגור לעובדי חברה, אירוע סגור לסטודנטים בכתה במוסד חינוכי מסויים, וכו'), עליך לציין זאת באופן מפורש וברור בדף האירוע שאתה יוצר. על מפעיל האירוע חלה החובה לוודא כי מספר הכרטיסים שנמכרים לאירוע תואם את מספר האנשים שיוכלו להשתתף באירוע. במידה ומספר הכרטיסים עולה על מספר המשתתפים המקסימלי, מפעיל האירוע יישא באחריות הבלעדית בקשר לכך, לרבות בחובה לפצות את האנשים שרכשו כרטיסים ולא הורשו להשתתף באירוע.

הצהרות והתחייבויות מפעיל האירוע

בבניית דף האירוע והעלאתו לאתר הינך מצהיר ומתחייב כדלקמן: (1) כל הפרטים המופיעים בדף האירוע, לרבות טקסטים ותמונות (להלן: "תכני האירוע") הינם נכונים, אמינים ומשקפים נאותה את האירוע המתוכנן. (2) בהעלאת תכני האירוע לאתר אין פגיעה בזכויות של צד שלישי כלשהו (לרבות זכויות קניין רוחני), והיא אינה בניגוד לכל דין (לרבות דיני לשון הרע, דיני הגנת הצרכן, דיני הגנת הפרטיות). (3) תכני דף האירוע והאירוע עצמו אינם פוגעניים כלפי אוכלוסיות כלשהן, ואינם כוללים תכניים מיניים בוטים או קשורים להימורים. (4) קיום האירוע הינו בהתאם לכל דין (לרבות הדין הפלילי). במידה ולשם קיום האירוע הינך נדרש להשיג אישורים כלשהם מהרשויות, הינך מתחייב כי בעת מועד האירוע יהיו בידך כל האישורים הנחוצים לקיום האירוע. כמו כן, האירוע לא נועד לתמוך במטרה בלתי חוקית או בארגון שפעילותו אינה חוקית. (5) במידה והאירוע מוגבל לקהל משתתפים מסויים, הגבלה זו נעשית בהתאם לכל דין, ואיננה הגבלה מפלה על בסיס דת, גזע, מוצא, מין או כל הגבלה אחרת שאיננה עומדת בדרישות החוק.

תשלומים ותנאי תשלום

משתמשים באתר הרוכשים כרטיס לאירוע משלמים באמצעות כרטיס אשראי. ביצוע סליקת התשלום נעשה באמצעות גורמי ביניים, לרבות חברת קארדקום, המתמחים בסליקה מאובטחת של כרטיסי אשראי באינטרנט. כל דף אירוע יכלול סכום אותו נדרש המשתמש לשלם על מנת לרכוש כרטיס, בהתאם לסוג הכרטיס. ניתן לפרסם באתר אירועיים חינמיים. במקרה זה, סכום הרכישה שיצויין יהיה 0. כל הסכומים המשולמים על ידי משתמשים באתר בקשר לאירוע שלך ושמתקבלים בפועל על ידי בעלת האתר (להלן: "הכנסות האירוע") יישמרו בחשבון פקדון של בעלת האתר. סכום זה יועבר אליך בתוך 10 ימי עסקים לאחר מועד קבלת הכספים בפועל של כל הכספים בקשר לאירוע מחברת האשראי (מועד העברת הכספים אליך ייקרא להלן: "מועד ההעברה") בניכוי עמלות האתר שיישארו אצל בעלת האתר כעמלה בגין השירות הניתן באתר (הסכום המועבר למפעיל האירוע לאחר ניכוי העמלה יקראו להלן: "רווחי האירוע"). במידה והאירוע הינו אירוע חינמי שמשתתפיו לא נדרשו לשלם עבור ההשתתפות בו, האתר לא ינכה עמלה כלשהי בקשר לכך, אלא אם המשתתפים באירוע רכשו מוצרים נלווים. בתוך 30 יום מסיום האירוע תשלח אליך בעלת האתר דוח המפרט את ההכנסות, העמלות וכל פעולות כספיות אחרות הקשורות לאירוע, בצירוף חשבונית מס/קבלה כדין בגין העמלות שנגבו. אתה תישא בעלויות העברת רווחי האירוע אליך. רווחי האירוע יועברו בהעברה בנקאית למספר חשבון בנק שתתן לבעלת האתר (לגביה ינוכו עלויות העברה כמפורט בדף העמלות). מפעיל האירוע יהיה אחראי לתשלום כל מיסים רלוונטיים (לרבות מע"מ) בקשר למכירת הכרטיסים והמוצרים הנלווים. כמו כן, באחריותו של מפעיל האירוע להוציא לכל רוכש חשבונית מס כדין בגין הסכום המלא ששולם על ידי אותו רוכש, ולשלוח את החשבונית בדואר אלקטרוני לרוכש.

תנאי ביטול והחזרים כספיים

בעת יצירת דף האירוע, הינך נדרש להגדיר את ותנאי ביטול רכישת כרטיסים / החזרי כספים בקשר לאירוע. הנך נדרש לקבוע תנאי ביטול שהינם בהתאם לכל דין, לרבות דיני הגנת הצרכן באותה עת (הקובעים כיום ביטול תוך 14 יום ממועד ההזמנה, אך לא יאוחר משבעה ימי עסקים לפני מועד האירוע). כאמור, הכנסות האירוע יישמרו בחשבון פקדון של בעלת האתר עד למועד ההעברה. במידה והוראות רכישה מסויימות שביצעו משתמשים באתר לא כובדו על ידי חברת האשראי, סכומים אלו לא נכללים בהגדרת "הכנסות האירוע" ובוודאי שאינם נכללים ב"רווחי האירוע" המועברים לך. בנוסף, כמפורט בתנאי השימוש של האתר, רוכשי כרטיסים יוכלו לפנות אליך בעניינים שונים בקשר לאירוע (לרבות בקשות לביטול כרטיסים, שינויי הזמנות ו/או להחזרים כספיים) באמצעות מערכת האתר. פניות אלו, שיבוצעו מכפתור יעודי בדף האירוע, יועברו אליך על ידי האתר לדואר האלקטרוני שנתת לאתר במהלך ההרשמה. הינך מתחייב להשיב לפניות אלו בהקדם, באופן שעולה בקנה אחד עם התחייבויותיך על פי דף האירוע, תנאי השימוש באתר והסכם זה, ולעשות כמיטב יכולתך לפתור מחלוקות כלשהן עם רוכשים. על אף שכל הפניות הללו יופנו על ידי מערכת האתר לכתובת הדואר האלקטרוני שלך (מבלי שהרוכש יודע את פרטיך המלאים), הינך מסכים באופן מפורש לכך שבמידה ותתקבל תלונה כלשהי על ידי בעלת האתר בקשר לאירוע, בעלת האתר תהיה רשאית להעביר את פרטיך (לרבות שם וטלפון) לכל צדדים שלישיים (לרבות למתלונן). במידה ורוכש פונה אליך לפני האירוע בבקשה לביטול רכישה, עליך לכבד את בקשתו בהתאם לאמור בתנאי הביטול שפורסמו בדף האירוע, והכל בכפוף לדין (לרבות דיני הגנת הצרכן). במידה ותקבל את בקשתו, עליך לפנות לבעלת האתר בבקשה לבצע החזר כספי לאותו רוכש. במידה ורוכש פונה אליך לאחר האירוע בבקשה להחזר כספי מסיבות שונות (לרבות אי התייצבות באירוע, טענות בדבר אי קיום האירוע או אי התאמת האירוע למובטח בדף האירוע), עליך לטפל בבקשתו בהתאם להתחייבויותיך על פי דף האירוע, תנאי השימוש באתר, הסכם זה, והכל בכפוף לדין. במידה ופנייה שכזו תימצא מוצדקת, עליך לבקש מבעלת האתר לבצע החזר כספי. בכל מקרה של החזר כספי (הן לפני והן אחרי האירוע), בעלת האתר תהיה מחוייבת לבצע החזרים כספיים לרוכשים במידה ותקבל הוראה לעשות זאת עד למועד של כ-96 שעות לאחר מועד האירוע. לאחר מכן, ביצוע ההחזר הכספי לרוכש יבוצע על ידך. במידה וההחזר הכספי בוצע על ידי בעלת האתר, תישלח אליך הודעה בדואר אלקטרוני המפרטת את פרטי ההחזר והכרטיסים שבוטלו. כל התקשורת מול הרוכשים שדרשו החזר כספי תיעשה על ידי מפעיל האירוע ובאחריותו הבלעדית (אפילו במידה וההחזר בפועל בוצע על ידי בעלת האתר). במידה ובעלת האתר סבורה כי האירוע לא התקיים או כי קיימת אי התאמה ברורה בין הפרסום בדף האירוע לבין האופן בו קויים האירוע בפועל, או כי מהות האירוע עומדת בניגוד לתנאי הסכם זה, רשאית בעלת האתר, על פי שיקול דעתה הבלעדי, להחזיר לאותם רוכשים שרומו את כספם, בניכוי דמי העמלה. בכל מקרה של החזר כספי לרוכש כרטיס לאירוע על ידי בעלת האתר, ינוכו דמי עמלה (להלן: "עמלת האתר") בסך המפורט בדף העמלות באתר לכל כרטיס שנרכש, ודמי ביטול עסקה של חברת האשראי (ככל שיש כאלו). במקרה של החזר כספי באשמתו של מפעיל האירוע (למשל – בשל ביטול האירוע או שינוי מועדו), רשאי רוכש הכרטיס לפנות למפעיל האירוע ולדרוש ממנו החזר בגין העמלות שנגבו ממנו על ידי האתר, ומפעיל האירוע מחוייב על פי הסכם פרסום האירוע להיענות לפניות אלו ולהשיב לרוכשים את סכום העמלות. בנוסף, במידה בעלת האתר תקבל הודעה מחברת האשראי על ביטול רכישות שנעשתה על ידי רוכשים ישירות מול חברת האשראי, תודיע בעלת האתר למפעיל האירוע כל כך, ותקזז מהסכום שיועבר למפעיל האירוע את סכומי הרכישות שבוטלו, בצירוף עמלות חברת האשראי ועמלות האתר מכל אותם הכרטיסים (כל העמלות הללו יחד ייקראו להלן: "עמלות הביטול"). במידה והכנסות האירוע (לאחר קיזוז סכומי הרכישות שבוטלו) אינן גבוהות מספיק על מנת לאפשר את קיזוז עמלות הביטול, תהיה רשאית בעלת האתר לקזז סכומים אלו מכספים כלשהם של מפעיל האירוע שברשותה מאירועים אחרים של מפעיל האירוע. במידה ולא קיימים אירועים כאלו, תדרוש בעלת האתר ממפעיל האירוע תשלום בגין עמלות הביטול ותוציא לו חשבונית בעניין זה. במידה והחשבונית לא תיפרע בתוך 30 יום, בעלת האתר תמחק לאלתר מהאתר כל דף אירוע של אירועים של מפעיל האירוע, תהיה רשאית לבטל את חשבון המשתמש של מפעיל האירוע, ולנקוט נגד מפעיל האירוע בהליכים משפטיים לגביית עמלות הביטול ופיצויים בגין כל נזקים שייגרמו לה.

עמלות ביטולים

ביצוע ביטול עסקה ללקוח וזיכוי כרטיס האשראי שלו כרוך בעמלה של 2.85% מסכום הכרטיס ובבדמי טיפול של 18 ש"ח. לסכומים הנ"ל יש להוסיף מע"מ כחוק. טופס בקשה לביטול עסקה ניתן להוריד - כאן. את הטופס יש למלא ולשלוח אלינו בפקס. במידה ומסיבה כלשהי חברות האשראי לא תאפשרנה ביצוע עסקת זיכוי לכרטיס האשראי של הלקוח, הזיכוי יתבצע על ידי מארגן האירוע באופן עצמאי על ידי מתן המחאה, מזומן, הפקדה לחשבון הלקוח או בכל אמצעי אחר שיהיה מקובל על הלקוח. הכחשת עסקה מצד לקוח מול חברות האשראי כרוך בבירור הנושא מולו ומול חברות האשראי. במידה וחברות האשראי יקבלו את ההכחשה ויחייבו את בעלת האתר בסכום העסקה שהוכחשה הכסף ינוכה מחשבון מארגן האירוע בהתאם ותתווסף לכך עמלת טיפול בהכחשת עסקה בשווי 65 ש"ח לפני מע"מ.

בטחונות

מפעילת האתר תהיה רשאית לשמור לתקופה של עד 6 חודשים עד 10% מהכנסות האירועים של מארגן האירוע ב 6 החודשים האחרונים לצורך בטחונות כנגד הכחשות עסקה עתידיות אשר יכולות להגיע מלקוחותיו.

אופן השימוש באתר

הינך מתחייב להשתמש באתר ובשירותים בהתאם לדין. אינך רשאי להשתמש באמצעים אוטומטיים (לרבות "רובוטים") על מנת להעתיק את תכני האתר ו/או דפי האירועים המופיעים בו, למעט אם פעולה זו נעשית אך ורק על מנת להציג אינפורמציה בתוצאות של מנוע חיפוש כללי (כדוגמת "גוגל"). כמו כן, אינך רשאי להעלות לאתר תכנים פולשניים כלשהם (כגון תוכנות ריגול, וירוסים, וכו'), או ליצור בדף האירוע קישור לאתר כלשהו שכולל תכנים מסוג זה, או תכנים בלתי חוקיים אחרים.

מדיניות פרטיות

הסכם זה כולל בתוכו את מדיניות הפרטיות של האתר, כפי שמופיעה באתר. הינך מתבקש לעיין במדיניות הפרטיות הנכללת כחלק מהסכם זה החל על השימוש באתר.

הגבלת אחריות האתר בקשר לאירועים המופיעים בו

האתר ניתן למשתמש כמו שהוא ("as is") מבלי ליתן אחריות כלשהי בקשר לאירועים המופיעים באתר. למשתמש ולמפעיל האירוע לא תהיינה טענות כלשהן נגד האתר בקשר לאתר, לשירותים או להתאמתם למשתמש. כמו כן, כל האחריות לאירועים המופיעים באתר, לרבות תכני דפי האירועים, קיום האירועים, חוקיותם והתאמת האירוע למידע שנמסר בדף האירוע חלה אך ורק על מפעיל האירוע. כמו כן, האתר אינו אחראי למפעיל האירוע בגין הגבלה לגישה לאתר שתיווצר מסיבות שונות, כגון בעיות תקשורת, תחזוקת שרתי האתר, נפילת האתר מסיבה כלשהי או אי זמינות האתר לגולשים מסויימים מסיבה כלשהי שאינה תלוייה באתר, ולא אחראי לנזקים כלשהם שייגרמו למפעיל האירוע כתוצאה מכך.

שיפוי

אתה מתחייב לשפות את בעלת האתר, בעליה ומנהליה בקשר לכל חבות משפטית, נזקים או הוצאות שייגרמו להם כתוצאה משימוש שלך באתר שנעשה בניגוד לתנאי השימוש או הסכם זה, או כתוצאה מדרישה או תביעה כלשהי של צד שלישי בקשר לתכני דף האירוע שיצרת או לאירוע עצמו. בנוסף, ומבלי לפגוע באמור לעיל, במידה ובעלת האתר תיתבע על ידי צד שלישי כלשהו בקשר לכך, הינך מסכים לכך שתצרף אותך כנתבע נוסף בתביעה על ידי הודעה לצד שלישי, וכי תישא בכל העלויות שתישא בעלת האתר בקשר להליכים משפטיים אפשריים שכאלה, לרבות הוצאות משפטיות.

שונות

אם מסיבה כלשהי חלק מתנאי השימוש יימצאו בלתי אכיפים, תוקפם של שאר הסעיפים לא ייפגע. הסכם זה בצירוף תנאי השימוש (לרבות מדיניות הפרטיות הנללת בהם) הינם ההסכם המלא בינך לבין בעלת האתר בקשר לשימוש שלך באתר. בעלת האתר רשאית לשנות את תנאי השימוש מעת לעת ושינויים אלה יפורסמו באתר. פרט לכך, לא ניתן לשנות דבר בפרטי ההסכם בינך לבין בעלת האתר, למעט בהסכם בכתב בין הצדדים.

סמכות שיפוט

על הסכם זה יחולו דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית בקשר להסכם זה, אכיפתו, פרשנותו או כל סכסוך בקשר אליו תהיה לבית המשפט המוסמך בתל אביב, ולאף ערכאה שיפוטית אחרת לא תהיה סמכות בקשר לכך.

תמיכה

במידה והינך מעוניין לפנות אלינו בקשר לתמיכה טכנית לגבי השימוש באתר או בכל נושא אחר הקשור לאתר, ניתן לפנות אלינו בדואר אלקטרוני support@eventi.co.il. אנו מקפידים על רמת שירות גבוהה ועושים כמיטב יכולתנו להשיב לפניות אלינו בתוך יום עבודה.

מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות זו מתייחסת לתנאי השימוש באתר www.eventi.co.il (להלן: "האתר"), ומהווה חלק מתנאי השימוש באתר ומהסכם פרסום האירוע המופיעים באתר ומהווה חלק מהסכמים אלו בין האתר ובעליו (קבוצת איבנטי בע"מ; להלן: "אנו", "האתר" או "בעלת האתר") לבין המשתמש באתר (להלן: "אתה" או "המשתמש"). בשימוש באתר הינך מסכים למדיניות פרטיות זו. מדיניות פרטיות זו מנוסחת בלשון זכר לשם הנוחות בלבד וחלה על נשים וגברים כאחד.

איזה מידע אנו אוספים?

משתמשים המפרסמים אירוע באתר (להלן: "מפעילי אירוע") המעלים דף אירוע לאתר נדרשים לספק לאתר פרטים אישיים, לרבות שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת וטלפון, ופרטי חשבון בנק (במידה והינם מעוניינים לקבל את כספם בהעברה בנקאית). בנוסף, רוכשי הכרטיסים באתר נדרשים במעמד הרכישה למסור שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת, תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ופרטי כרטיס האשראי כולל מספר כרטיס האשראי ותוקפו. במידה ומפעיל האירוע בוחר לעשות זאת, אנו מאפשרים לו לתת לנו את פרטי המשתמש שלו באתרים חיצוניים (כגון רשתות חברתיות) לשם פרסום האירוע גם באתרים אלו

מה אנו עושים עם המידע שאנו אוספים?

כל הפרטים הנמסרים לנו (למעט פרטי כרטיס האשראי כמפורט להלן) שמורים במאגר מידע מאובטח על מנת לאפשר לנו לספק את השירותים הניתנים באתר. אנו משתמשים בכל המידע הנמסר לנו אך ורק לצורך תפעול האתר ומתן השירותים בהתאם לתנאי השימוש והסכם פרסום האירוע המופיעים באתר. באשר לפרטי התשלום הנמסרים על ידי רוכשי כרטיסים באתר, פרטים אלו נמסרים באופן מאובטח לצדדים שלישיים הקשורים בתהליך סליקת כרטיס האשראי (לרבות חברת האשראי, וגורמי ביניים האחראים על הסליקה, לרבות חברת קארדקום), הפועלים על פי מדיניותם בנושא זה. איננו שומרים את פרטי כרטיסי האשראי, ואין באפשרותנו לשחזר פרטים אלו באופן כלשהו. הדרך בה אנו יכולים לזהות את פרטי הרוכש לצורך החזרים כספיים הינה באמצעות מספר ההזמנה הניתן לכל רוכש במעמד הרכישה באתר.

השליטה שלך במידע וזכות העיון בו

על פי פרק ב' לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, כל אדם זכאי לעיין בעצמו, או על ידי בא כוחו המורשה בכתב או על ידי אפוטרופוסו, במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו. אם בעל המאגר סירב למלא בקשה זו, עליו להודיע על כך למבקש באופן ובדרך שנקבעו בחוק ובתקנות. על סירובו של בעל מאגר מידע לאפשר עיון ועל הודעת סירוב לתקן או למחוק מידע, רשאי מבקש המידע לערער באופן ובדרך שנקבעו בחוק ובתקנות.

מסירת מידע לצדדים שלישיים

בעלת האתר לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר (ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותך אישית), אלא במקרים המפורטים להלן:
 • בקניית כרטיסים או הרשמה בחינם - למפעיל האירוע.
 • בעת שתרכוש מוצרים או כרטיסים באתר - במקרים אלה יועברו פרטי התשלום לצדדים שלישיים המעורבים בסליקת כרטיס האשראי לשם השלמת תהליך הרכישה והתשלום.
 • לגבי פרטי מפעיל האירוע - במידה ויתקיימו התנאים לחשיפת פרטיו בפני רוכשי כרטיסים כאמור בתנאי השימוש ובהסכם פרסום האירוע.
 • ככל שבעלת האתר תיעזר בשירותיהם של צדדים שלישיים בהיבטים הטכניים של תפעול האתר (כגון אחסון וגיבוי החומר שבאתר), ייתכן שצדדים שלישיים אלה ייחשפו למידע שנאסף על פעילותך באתר.
 • במקרה שתפר את תנאי השימוש או הסכם פרסום האירוע תהיה בעלת האתר רשאית למסור את המידע לפי הנדרש.
 • אם יתקבל בידי בעלת האתר צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי.
 • כל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין בעלת האתר.
 • בכל מקרה שבעלת האתר תסבור כי מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור לגופך או לרכושך או לגופו או לרכושו של צד שלישי.
 • אם בעלת האתר תארגן את פעילות האתר במסגרת תאגיד אחר - וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי - היא תהיה זכאית להעביר לתאגיד החדש העתק מן המידע שנאגר אודותיך באתר, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו.

Cookies

האתר משתמש ב"עוגיות" (cookies) לצורך תפעולו השוטף, לרבות לצורך איסוף נתונים אנונימיים בקשר לשימוש בו לצרכים סטטיסטיים ולשיפור האתר, לצורך אימות פרטים, כדי להתאימו לצרכיך (לרבות האפשרות להשאר רשום במהלך הפעילות באתר), ועוד. אם אינך רוצה לקבל cookies, תוכל להמנע מכך על ידי שינוי הגדרות הדפדפן שלך. תוכל להיעזר בקובץ העזרה של הדפדפן על מנת לעשות זאת. עם זאת, נטרול ה-cookies עשוי לפגום באפשרותך להנות ממכלול השירותים באתר.

אבטחת מידע

בעלת האתר מיישמת באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע ועושה כמיטב יכולתה למנוע חדירה למאגרי המידע שברשותה. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי מורשית למחשביה, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, בעלת האתר לא מתחייבת שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי מורשית למידע המאוחסן בהם.

תמיכה

במידה והינך מעוניין לפנות אלינו בקשר למדיניות הפרטיות או בכל נושא אחר הקשור לאתר, ניתן לפנות אלינו בדואר אלקטרוני support@eventi.co.il. אנו מקפידים על רמת שירות גבוהה ועושים כמיטב יכולתנו להשיב לפניות אלינו בתוך יום עבודה.

שינויים במדיניות הפרטיות

בעלת האתר רשאית לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות. אם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים לגבי הוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה באתר.