מי אנחנו
האירוע הראשון באיבנטי - היה שלנו!
בסה"כ רצינו להעביר את תהליך ההרשמה המסורבל ביום התחרות, עם תורים ארוכים, המתנה אינסופית והרבה טפסים עם כתב לא ברור – לאינטרנט - ולאפשר למתחרים להירשם מראש, כך שבבוקר המירוץ צריך פשוט לבוא ולהתחרות – בלי מנהלות ובלי לבזבז זמן. זה עבד כ"כ טוב שחשבנו שכדאי לקחת את הרעיון הזה ולשתף אותו עם מארגני אירועים אחרים ולעזור להם בארגון ההרשמה לאירוע שלהם.
באיבנטי אנו מאמינים בפשטות, נוחות, אלגנטיות והגיון בריא ואנחנו מקוים לשלב אותם בכל דבר שאנחנו עושים. אנחנו באיבנטי צוות של אנשים מסורים עם תשוקה רבה לרעיון ולמוצר ועם מחויבות למצוינות.מרדכי בן שטרית | מייסד, מנכ"ל
mordy@eventi.co.il

מרדכי השתחרר מצה"ל אחרי 40 חודשים בתוכנית תלפיות ו 8 שנות שירות בחיל המודיעין בתפקידי מחקר, פיתוח וניהול. מיד עם שחרורו מצה"ל, לפני שהקים את איבנטי, פיתח את O:R:C - מערכת מדידת זמנים מתקדמת עבור תחרויות ספורט מוטורי.
מרדכי רוכב שטח מושבע, התחרה בארץ ובחו"ל, ואוהב כל דבר שיש לו 2 גלגלים ונוסע בשטח.
החצי השני שלו - טלי - נמצאת כאן משמאל.


רמי קופלמן | מייסד, שיווק
rami@eventi.co.il

אחרי 20 שנה מוצלחות בעולם ההיי-טק, בהן גייס יותר מ 12 מליון $ לחברת טיאריס שהקים ב 2001 והשתתף במכירה של חברת קופרגייט כסמנכ"ל מכירות, החליט רמי שעולם האירועים וסליקה באינטרנט זקוק לשינוי מרענן והקים עם מרדכי את איבנטי.
רמי נשוי ליעל ואב ל 3, רוכב על אופנוע שטח בארץ ובחו"ל וגולש סנובורד עם המשפחה.


טלי בן שטרית | מכירות
taly@eventi.co.il

טלי התחילה את לימודיה האקדמיים מייד אחרי טיול השחרור בדרום אמריקה. אחרי תואר ראשון בביולוגיה בטכניון ותואר שני בביולוגיה באוניברסיטת ת"א, החליטה ללכת עד הסוף והמשיכה לדוקטורט בביולוגיה אותו היא מסיימת השנה.
טלי ממצה את כל 176 הס"מ שלה במשחקי כדורסל נשים - לפחות פעמיים בשבוע.
החצי שני שלה - מרדכי - נמצא כאן מימין.


רם דיין | יועץ פיתוח
ramdayan@gmail.com

רם התחיל לתכנת בגיל 7 ומאז ועד היום הוא חי ונושם תוכנה. תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברטיסת ת"א, 8 שנות פיתוח מפוארות בחיל המודיעין ומשרת מפתח בכיר ב SELA לא השביעו אותו וכיום הוא מוביל פרויקטי תוכנה במספר סטארט-אפים נחשקים.
במעט הזמן הפנוי שנותר לו, ניתן למצוא אותו באתרי סקי ברחבי העולם מגדיר מחדש את המושג אקסטרים.
זוגתו, ענבר, סיימה גם היא תואר במדעי המחשב.